Dom

JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD,

Kilka słów o nas
Chiny JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD, profil firmy
Chiny JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD, profil firmy
Chiny JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD, profil firmy
Chiny JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD, profil firmy
Chiny JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD, profil firmy
Chiny JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD, profil firmy
Chiny JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD, profil firmy
Chiny JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD, profil firmy
Chiny JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD, profil firmy
1 2 3 4 5 6 7 8 9

JINGZHOU HONGWANLE GARMENTS CO., LTD,

Heyuanjest firmą zajmującą się projektowaniem odzieży roboczej, producentem i eksporterem odzieży roboczej z siedzibą w Chinach, która jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing odzieży roboczej.Obecnie, dzięki zaangażowaniu w innowacje i rozwój, staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców odzieży roboczej w Wuhan w Chinach.

 

HEYUAN TEXspecjalizuje się w dziedzinie profesjonalnej odzieży roboczej, oferując szerokie spektrum odzieży roboczej, począwszy od uniformów roboczych, kurtek roboczych i spodni na szelkach, medycznych, hotelowych, koszul roboczych, polarów i damskiej odzieży roboczej.Nasz główny rynek znajduje się w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i Północnej i nie tylko, a wielkość naszego eksportu rośnie z roku na rok.

 

Od swoich początków w 2005 roku każdy kawałekHEYUAN TEXodzież robocza oznacza jakość, wytrzymałość i dumę, które ucieleśniają ducha pracownika na całym świecie.Rozumiemy, że tylko wysokiej jakości produkty i usługi zapewnią nam dobrą reputację wśród klientów.Jesteśmy bardzo profesjonalni i mamy pełne doświadczenie w różnych rodzajach odzieży roboczej i mundurowej, zapewniając klientom odzież roboczą najwyższej jakości w najlepszych cenach oraz na najwyższym poziomie obsługi i wsparcia.Dzięki pierwszorzędnemu planowaniu firmy, pierwszorzędnej sieci sprzedaży, pierwszorzędnemu zarządzaniu, pierwszorzędnej produkcji i obsłudze posprzedażnej „HEYUAN TEX„rozwijać się stale.

 

Nasze przewagi konkurencyjne są następujące:

 

-- Wybieramy kwalifikowanego dostawcę tkanin, akcesoriów i materiałów opakowaniowych.Materiał zostanie dokładnie sprawdzony po przybyciu do fabryki.Od lat współpracujemy z dostawcami tkanin.

 

-- Posiadamy dział projektowy, nasi projektanci stale opracowują nowe produkty w oparciu o zapotrzebowanie rynku. Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnego rodzaju odzieży roboczej zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta.Po złożeniu zamówienia, kontrola jakości (kroje, szycie i pakowanie) ściśle przeprowadzana od początku do końca.

 

- Profesjonalni technicy pozwalają nam dostarczać dokładne próbki zgodnie z wymaganiami klienta na czas.

 

- Mamy specjalny i profesjonalny zespół, który zapewnia najlepszą obsługę naszym obecnym i potencjalnym klientom.Jakość i obsługa są zawsze najważniejszym problemem w HEYUAN TEX.Zapewniamy pełny zestaw usług, w tym bezpłatne próbki, które są dostępne na życzenie.

 

Oprócz wysokiej jakości produktów, dla naszych klientów ważna jest również cena.Nasi dostawcy surowców należą do czołówki w swoich branżach, a wieloletnia współpraca z nimi gwarantuje nam zarówno jakość, jak i rozsądne ceny.Regularne szkolenia personelu poprawiają jakość dzięki zwiększeniu wydajności produkcji i zmniejszają koszty pracy.Nasze niezawodne produkty i konkurencyjne ceny sprawiają, że nasza odzież robocza, mundury i inne produkty są najlepszym wyborem dla klientów.

 

Życzymy wszelkich starań, aby nawiązać długoterminowe relacje biznesowe z klientami z różnych krajów i przynieść Ci nieograniczone korzyści.Będziemy Twoim najbardziej lojalnym partnerem.Może to być relacja handlowa korzystna dla wszystkich.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : HEYUAN TEX

Ilość pracowników : 500~1000

Coroczne wyprzedaże : 5 million-8 million

Rok założenia : 2005

pc Export : 90% - 100%

Location: Wuhan, China

Main Product: Work Uniforms , Workwear, Garments, Jacket , Pants , Bib - pants , Coverall , Vest etc.

1. Skonfiguruj

W dniu 18 listopada 2005 r. Została założona i zarejestrowana Wuhan Heyuan Import & Export Co., Ltd. Podzielony od Wuhan Heyuan Engineering and Installation (Group) Corp, którego prawo do importu i eksportu zostało przyznane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Stosunków Gospodarczych i Handlu Chińskiej Republiki Ludowej. Od 2002 roku eksportujemy odzież roboczą jako główny produkt.

W grudniu 2007 roku przenieśliśmy nasze biuro do miejskiego centrum handlowego i przenieśliśmy się pod obecny adres YuanChen International Plaza.

2. Szybko dorastasz

W 2009 roku wzięliśmy udział w międzynarodowej wystawie odzieży roboczej - A plus A w Niemczech. W tym roku po raz pierwszy angażowaliśmy się w Targi Kantońskie w Guangzhou. Od tego czasu prawie co roku uczestniczymy w Targach Kantońskich. Rozwijamy nasz rynek szybko i ciągle.

W 2010 roku, wspólnie z długoletnią współpracującą fabryką w Ezhou, tworzymy pierwszą fabrykę odzieży joint-venture.

3. Przyjazny i zrównoważony rozwój

W 2012 roku odwiedziliśmy naszych klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie wraz z naszym zespołem ds. Zarządzania produkcją. Poprzez bezpośrednią rozmowę, poprawiliśmy wzajemne zrozumienie i współpracę, a także ustabilizujemy nasze wspólne rynki.

W 2014 roku budujemy nasze biuro projektowo-techniczne w Wuhan. Jesteśmy w stanie zapewnić bardziej wydajne i szybkie wsparcie dla naszych klientów. Zgodnie z naszym rekordem wielkości eksportu, zostaliśmy nagrodzeni przez nasz rząd w 2015 roku.

4. Innowacje

W lutym 2016 roku pomyślnie zarejestrowaliśmy naszą markę "HEYUAN TEX @" . W 2016 r. Tworzymy drugą fabrykę odzieży joint-venture w Xiaogan, aby zaspokoić rosnący popyt.

Od 2017 do dziś aktualizujemy naszą stronę internetową, aby uwzględnić szybki rozwój nauki i technologii. Przekaźnik w najlepszych cenach i najwyższy poziom usług i wsparcia, Daliśmy naszym klientom bardziej wartościową, niezawodną współpracę.

Usługowe

Wuhan Heyuan Import & Export Co., Ltd. stała się jednym z wiodących producentów i dostawców odzieży roboczej w Wuhan w Chinach, dzięki zaangażowaniu w innowacje i rozwój.

Zasady działania:

Jakość i reputacja są kotwicami, na których nam zależy;

Zarządzanie i serwis są podstawą, na której stoimy

Podsumuj doświadczenie, Trwała innowacja, nieograniczone osiągnięcia

Duch przedsiębiorstwa:

Hardwork, jedność, innowacje, rozwój

Rdzeń wartości przedsiębiorstwa:

1. Customer-centric, zapewniają najlepszą obsługę

2. Dążąc do doskonałości, wierzę, że każda prosta rzecz, którą można dobrze wykonać, nie jest prosta

3. Dotrzymywanie kroku czasom, zorientowanym na ludzi, pionierskim i innowacyjnym

Pomysł na produkt:

Praktyczne, stylowe, trwałe, ponadczasowe

Pomoc techniczna:

1. Możemy wykonać próbkę zgodnie z Twoim rysunkiem projektowym.
2. Możemy wykonać projekt według twojej próbki, a następnie przerobić próbkę.
3. Wykonaj masową produkcję po potwierdzeniu próbki.

Wszystkie materiały są kwalifikowane.

Jakość i bezpieczeństwo są gwarantowane.

Warunki płatności: L / C D / P T / T (30% depozytu, 70% salda na B / L kopii)

Usługi transportowe:

1. Wysyłka morska

Ładowanie kontenera FCL.

Załadunek kontenera mniej LCL.

2. Zamów przesyłkę

3. Przesyłka lotnicza

4. Próbki są dostarczane przez FedEx (TNT)

Możemy zagwarantować na czas i bezpieczną dostawę do ręki.

Znana firma, która współpracuje z nami:

NIEBIESKI ZAMEK, DICKIES, PORTWEST, UNIDRESS, VALENTO, PLANAM, DOLINA MOLI, CEMENT HEIDELBERG. HEBA FIRE.

Firma Zespół

Nie ma osób odnoszących sukcesy, tylko udane zespoły.

Sukces zespołu, udane osoby !

Połącz zespół, skup się na celu, aby stworzyć nieograniczone możliwości spełnienia marzeń!