Dom

Wuhan Heyuan Import & Export Co.,Ltd,

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Wuhan Heyuan Import & Export Co.,Ltd,

Wuhan Heyuan Import & Export Co., Ltd. jest projektantem odzieży roboczej, producentem odzieży roboczej i eksporterem z siedzibą w Chinach, która jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing odzieży roboczej. Obecnie, poprzez zaangażowanie w innowacje i rozwój, staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców odzieży roboczej w Wuhan w Chinach.

HEYUAN TEX specjalizuje się w profesjonalnej odzieży roboczej, oferując szeroką gamę odzieży roboczej, począwszy od mundurów roboczych, kurtek roboczych i spodni na szelkach, medycznego, gościnności, koszulek roboczych po kurtki polarowe i odzież roboczą dla kobiet. Nasz główny rynek znajduje się w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i Ameryce Północnej i więcej, a wielkość eksportu rośnie z roku na rok.

 

Od początku działalności w 2005 r. Każdy element odzieży roboczej HEYUAN TEX jest synonimem jakości, wytrzymałości i dumy, która uosabia ducha pracownika na całym świecie. Rozumiemy, że tylko wysokiej jakości produkty i usługi zapewnią nam dobrą reputację wśród klientów. Jesteśmy bardzo profesjonalni i mamy pełne doświadczenie w różnego rodzaju odzieży roboczej i mundurach, zapewniając klientom najwyższej jakości odzież roboczą w najlepszych cenach i na najwyższym poziomie obsługi i wsparcia. Dzięki pierwszorzędnemu planowaniu firmy, pierwszorzędnej sieci sprzedaży, pierwszorzędnemu zarządzaniu, pierwszorzędnej produkcji i usługach posprzedażowych, marka HEYUAN TEX stale się rozwija.

Nasze przewagi konkurencyjne są następujące:

- Wybieramy wykwalifikowanego dostawcę tkanin, akcesoriów i materiałów opakowaniowych. Materiał zostanie dokładnie sprawdzony po przybyciu do fabryki. Od wielu lat współpracujemy z dostawcami tkanin.

- Mamy dział projektowy, nasze projekty nieustannie opracowują nowe produkty w oparciu o zapotrzebowanie rynku. Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnego rodzaju odzieży roboczej zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta. Po złożeniu zamówienia kontrola jakości (cięcie, szycie i pakowanie) odbywa się ściśle od początku do końca.

- Profesjonalni technicy pozwalają nam na dostarczenie dokładnych próbek zgodnie z wymaganiami klienta na czas.

- Mamy wyjątkowy i profesjonalny zespół, który zapewnia najlepszą obsługę naszym obecnym i potencjalnym klientom. Jakość i serwis zawsze są najważniejszym problemem HEYUAN TEX. Zapewniamy pełny zestaw usług, w tym bezpłatne próbki, które są dostępne na życzenie.

Oprócz wysokiej jakości produktów, cena jest również ważnym czynnikiem dla naszych klientów. Nasi dostawcy surowców znajdują się w czołówce swoich branż, a długoterminowe relacje z nimi gwarantują nam zarówno jakość, jak i rozsądne ceny. Regularne szkolenie personelu poprawia jakość dzięki zwiększonej wydajności produkcji i zmniejsza koszty pracy. Nasze niezawodne produkty i konkurencyjne ceny sprawiają, że nasza odzież robocza, mundury i inne produkty są najlepszym wyborem dla klientów.

Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby nawiązać długoterminowe relacje biznesowe z klientami z różnych krajów i przyniesie Ci nieograniczone korzyści. Będziemy Twoim najbardziej lojalnym partnerem. Może to być relacja handlowa win-win.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : HEYUAN TEX

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 5 million-8 million

Rok założenia : 2005

pc Export : 90% - 100%

Location: Wuhan, China

Main Product: Work Uniforms , Workwear, Garments, Jacket , Pants , Bib - pants , Coverall , Vest etc.

1. Skonfiguruj

W dniu 18 listopada 2005 r. Została założona i zarejestrowana Wuhan Heyuan Import & Export Co., Ltd. Podzielony od Wuhan Heyuan Engineering and Installation (Group) Corp, którego prawo do importu i eksportu zostało przyznane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Stosunków Gospodarczych i Handlu Chińskiej Republiki Ludowej. Od 2002 roku eksportujemy odzież roboczą jako główny produkt.

W grudniu 2007 roku przenieśliśmy nasze biuro do miejskiego centrum handlowego i przenieśliśmy się pod obecny adres YuanChen International Plaza.

2. Szybko dorastasz

W 2009 roku wzięliśmy udział w międzynarodowej wystawie odzieży roboczej - A plus A w Niemczech. W tym roku po raz pierwszy angażowaliśmy się w Targi Kantońskie w Guangzhou. Od tego czasu prawie co roku uczestniczymy w Targach Kantońskich. Rozwijamy nasz rynek szybko i ciągle.

W 2010 roku, wspólnie z długoletnią współpracującą fabryką w Ezhou, tworzymy pierwszą fabrykę odzieży joint-venture.

3. Przyjazny i zrównoważony rozwój

W 2012 roku odwiedziliśmy naszych klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie wraz z naszym zespołem ds. Zarządzania produkcją. Poprzez bezpośrednią rozmowę, poprawiliśmy wzajemne zrozumienie i współpracę, a także ustabilizujemy nasze wspólne rynki.

W 2014 roku budujemy nasze biuro projektowo-techniczne w Wuhan. Jesteśmy w stanie zapewnić bardziej wydajne i szybkie wsparcie dla naszych klientów. Zgodnie z naszym rekordem wielkości eksportu, zostaliśmy nagrodzeni przez nasz rząd w 2015 roku.

4. Innowacje

W lutym 2016 roku pomyślnie zarejestrowaliśmy naszą markę "HEYUAN TEX @" . W 2016 r. Tworzymy drugą fabrykę odzieży joint-venture w Xiaogan, aby zaspokoić rosnący popyt.

Od 2017 do dziś aktualizujemy naszą stronę internetową, aby uwzględnić szybki rozwój nauki i technologii. Przekaźnik w najlepszych cenach i najwyższy poziom usług i wsparcia, Daliśmy naszym klientom bardziej wartościową, niezawodną współpracę.

Usługowe

Wuhan Heyuan Import & Export Co., Ltd. stała się jednym z wiodących producentów i dostawców odzieży roboczej w Wuhan w Chinach, dzięki zaangażowaniu w innowacje i rozwój.

Zasady działania:

Jakość i reputacja są kotwicami, na których nam zależy;

Zarządzanie i serwis są podstawą, na której stoimy

Podsumuj doświadczenie, Trwała innowacja, nieograniczone osiągnięcia

Duch przedsiębiorstwa:

Hardwork, jedność, innowacje, rozwój

Rdzeń wartości przedsiębiorstwa:

1. Customer-centric, zapewniają najlepszą obsługę

2. Dążąc do doskonałości, wierzę, że każda prosta rzecz, którą można dobrze wykonać, nie jest prosta

3. Dotrzymywanie kroku czasom, zorientowanym na ludzi, pionierskim i innowacyjnym

Pomysł na produkt:

Praktyczne, stylowe, trwałe, ponadczasowe

Pomoc techniczna:

1. Możemy wykonać próbkę zgodnie z Twoim rysunkiem projektowym.
2. Możemy wykonać projekt według twojej próbki, a następnie przerobić próbkę.
3. Wykonaj masową produkcję po potwierdzeniu próbki.

Wszystkie materiały są kwalifikowane.

Jakość i bezpieczeństwo są gwarantowane.

Warunki płatności: L / C D / P T / T (30% depozytu, 70% salda na B / L kopii)

Usługi transportowe:

1. Wysyłka morska

Ładowanie kontenera FCL.

Załadunek kontenera mniej LCL.

2. Zamów przesyłkę

3. Przesyłka lotnicza

4. Próbki są dostarczane przez FedEx (TNT)

Możemy zagwarantować na czas i bezpieczną dostawę do ręki.

Znana firma, która współpracuje z nami:

NIEBIESKI ZAMEK, DICKIES, PORTWEST, UNIDRESS, VALENTO, PLANAM, DOLINA MOLI, CEMENT HEIDELBERG. HEBA FIRE.

Firma Zespół

Nie ma osób odnoszących sukcesy, tylko udane zespoły.

Sukces zespołu, udane osoby !

Połącz zespół, skup się na celu, aby stworzyć nieograniczone możliwości spełnienia marzeń!